6.12. br. odbyło się spotkanie dla seniorów, które zostało zorganizowane przez uczniów z Szkolnego Koła Wolontariatu. Wolontariuszy cieszy fakt, że w organizację imprezy zaangażowali się też inni uczniowie szkoły.

Nauczyciele i rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Nie zabrakło ciasta, sałatek, barszczyku i innych potraw. Przy organizacji programu artystycznego pani Beacie Kępińskiej pomagali także pani Izabela Jaber i pan Janusz Trojańczyk. Impreza była bardzo udana. Wzruszenie i wdzięczność seniorów było największym podziękowaniem dla wolontariuszy.
Z pewnością spotkanie to na stałe wpisze się w kalendarium szkoły.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
                                                                        Beata Kępińska