Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       6.12. br. odbyło się spotkanie dla seniorów, które zostało zorganizowane przez uczniów z Szkolnego Koła Wolontariatu. Wolontariuszy cieszy fakt, że w organizację imprezy zaangażowali się też inni uczniowie szkoły.

Nauczyciele i rodzice przygotowali pyszny poczęstunek. Nie zabrakło ciasta, sałatek, barszczyku i innych potraw. Przy organizacji programu artystycznego pani Beacie Kępińskiej pomagali także pani Izabela Jaber i pan Janusz Trojańczyk. Impreza była bardzo udana. Wzruszenie i wdzięczność seniorów było największym podziękowaniem dla wolontariuszy.
Z pewnością spotkanie to na stałe wpisze się w kalendarium szkoły.

                                                                        Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
                                                                        Beata Kępińska
                                                                        Sekretarz
                                                                        Kaja Kosicka-Olkowska

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569777

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim