Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      10 grudnia br. w klasie VII a zostały przeprowadzone zajęcia dydaktyczne dotyczące realizacji haseł programu profilaktycznego „Jak żyć z ludźmi” prowadzone przez pedagoga szkolnego, Beatę Kępińską.

Zachowujący się wzorowo uczniowie dzielili się swoimi spostrzeżeniami i wiedzą dotyczącą właściwej komunikacji interpersonalnej, propozycjami działań profilaktycznych. Uczniowie zgłębiali temat w teorii i wykonywali ćwiczenia praktyczne.

                                                                                               Beata Kępińska

                                                                                               Anna Bobin

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569353

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim