Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W ostatnich tygodniach odwiedziliśmy Zespół Szkół Gastronomicznych w Gorzowie oraz Studio Kulinarne Gastronomika prowadzone przez uczniów szkoły. Po obu spotkaniach mamy słodkie wspomnienia.

       W ZS Gastronomicznych mieliśmy okazję obserwować pracę przyszłych cukierników oraz techników żywienia. Poznaliśmy wyposażenie profesjonalnej kuchni, rozmieszczenie szaf, szafek, pieców itp. Na koniec skosztowaliśmy krem brulee przygotowany przez uczniów tej szkoły.
       W Studiu natomiast zobaczyliśmy, jak wygląda praca w restauracji. Poczęstowano nas pysznym sernikiem. Widzieliśmy również, jak profesjonalnie przygotować kawę (niektórzy z nas nawet mieli okazję zrobić ją samemu). Były to bardzo ciekawe wyjścia, które zapewne pomogą niektórym z nas przy wyborze szkoły ponadpodstawowej.

                                                                                                                   Przemysław Mielcarek kl. 7b

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569788

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim