Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W związku z obchodzonymi w naszej szkole Mikołajkami w bibliotece szkolnej miała miejsce akcja czytelnicza pn. Mikołajkowe czytanie.

Uczniowie klas 1-3 przychodzili według wcześniej ustalonego harmonogramu do biblioteki, gdzie mieli okazję wysłuchać bajki pn. „Franklin i prezent świąteczny”. Dzieci chętnie uczestniczyły w spotkaniu, słuchały z zainteresowaniem i odpowiadały na pytania dotyczące treści wysłuchanego tekstu dzieląc się przy okazji swoimi doświadczeniami w przygotowywaniu prezentów najbliższym. Na zakończenie otrzymały szablony bombek do udekorowania według swojego pomysłu. Zaś na odwrocie miały napisać list do Mikołaja z prośbą o wymarzoną książkę, którą chciałyby znaleźć w szkolnej bibliotece i ją przeczytać. Wszystkie listy w kształcie bombek choinkowych, pięknie pokolorowane przez uczniów, zostaną powieszone na „Choince Życzeń” znajdującej się na tablicy na 1. piętrze. W tym dniu również dla wszystkich uczniów odwiedzających bibliotekę na dwóch przerwach były czytane historie Mikołajka,  opowiadające o przygotowaniach świątecznych w jego domu. Dziękujemy wszystkim naszym czytelnikom, którzy wzięli udział w Mikołajkowym czytaniu.
                                                                                                                 Małgorzata Dziejma
                                                                                                                 Waldemar Pituła

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564824

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim