Pedagog szkolny zorganizował zajęcia dotyczące umiejętności pracy w grupie, empatii do drugiego człowieka. Brali w nim udział między innymi uczniowie klasy 4a i chętne uczennice z klasy 5a.

Na zajęciach zastosowano werbalne i niewerbalne formy oddziaływań wychowawczych, które przyniosły oczekiwane rezultaty.
    Panowała bardzo miła atmosfera. Wszyscy uczniowie odnosili się do siebie z szacunkiem, pomagali sobie wzajemnie. Padały same dobre słowa. Efektem zajęć były nie tylko wykonywane z drucików kolorowe serduszka, wspólny rysunek, ale przede wszystkim przeświadczenie, że każdy może być dobrym człowiekiem z szacunkiem odnoszącym się do innych.

Pedagog Beata Kępińska
                                                                                                                                     Wychowawca kl. 5 a Wojciech Blatkiewicz