29 listopada br. uczniowie kl. 2a i 2b uczestniczyli w zajęciach, które prowadził inspektor dozoru technicznego Pan Marcin Dzierliński.

Klasy 2a i 2b uczestniczyły w nietypowych  zajęciach, które prowadził Pan Marcin, tata  naszego kolegi z klasy 2a. Na początku swojej wizyty Pan Marcin, który jest inspektorem dozoru technicznego,   przedstawił i wyjaśnił  nam w ciekawy sposób,  co to jest dozór techniczny oraz jakie działania zmierzają do bezpiecznego funkcjonowania urządzeń technicznych, które mogą stwarzać zagrożenie dla życia lub zdrowia ludzkiego oraz mienia i środowiska. Obie klasy  aktywnie uczestniczyły w zajęciach prowadzonych przez gościa. Dzięki tym  zajęciom  uczniowie dowiedzieli  się wiele ciekawych  i interesujących  rzeczy.  Na  koniec zajęć, jak zawsze  nie zabrakło wspólnych zdjęć oraz upominków dla klas. Dzień upłynął w miłej atmosferze i obie klasy były zadowolone.

Wychowawca kl. 2a
                                                                                                                                                                Kamila Bukowska