Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Akcja czytelnicza w klasie 2 a nadal trwa. Nie brakuje chętnych rodziców, dziadków oraz innych osób  do czytania ciekawej literatury w ramach programu „Czytająca szkoła”.

W listopadzie br. jednym z gości była Pani Ilona, mama naszego kolegi z klasy. Pani Ilona  na początku swojej wizyty przeczytała nam wspaniałą książkę o przyjaźni, dzięki której jeszcze bardziej zacisnęliśmy więzi klasowe. Nie zabrakło również, zabaw ruchowych z przytulaniem oraz zajęć plastycznych na, których każdy z nas mógł stworzyć z masy solnej postać z przeczytanej bajki. Jak zwykle nie zabrakło słodkiego poczęstunku.  Następną osobą, która nas odwiedziła była Pani Magdalena, kolejna  mama naszego kolegi z klasy. Pani Magda przeczytała nam książkę o różnych zjawiskach pogodowych. Dowiedzieliśmy się wiele ciekawych rzeczy, między innymi jak powstaje tęcza. Dzięki tym informacjom jesteśmy  o wiele bogatsi w wiedzę na ten temat.  Oczywiście nie zabrakło zajęć plastycznych oraz słodyczy. Ostania osobą , która nas z miłą chęcią odwiedziła była Pani Hania, również mama naszego kolegi z klasy. Pani Hania zaczęła czytać, a my jak  zawsze zajęliśmy wygodne miejsca na dywanie i z uwagą wsłuchiwaliśmy  się w czytany test. Po czytaniu czekała nas zaskakująca niespodzianka, zamiast zajęć plastyczny były warsztaty kulinarne. Pod okiem przybyłego gościa oraz Pani wychowawczyni, każdy z nas mógł zrobić i udekorować według własnego pomysłu babeczkę. Ciasteczka były tak wyśmienite, że szybko znikły z naszych stolików. Cały miesiąc upłynął nam w miłej, radosnej i przyjaznej atmosferze. Jesteśmy bardzo szczęśliwi.
                                                                                                                                                             Wychowawca kl. 2a
                                                                                                                                                             Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570150

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim