25 listopada br. swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.:)

W związku z tym w naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W poniedziałek uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły ze swoim dużym bądź małym pluszowym przyjacielem. Były misie różowe, niebieskie, brązowe i wielokolorowe, w ubrankach, z kokardkami i w kapelusikach. Dzieci miały również okazję poznać przygody Misia z klapniętym uszkiem z książki Cz. Janczarskiego pn. „Nowi przyjaciele Misia Uszatka”, które były czytane przez panią bibliotekarkę. Ponadto z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny nt. „Mój przyjaciel miś”. Oto lista zwycięzców:

I miejsce:      Jakub Prętki kl. 1a

Adam Biernat kl. 3b

II miejsce:     Zuzanna Olszak kl. 1b

Mikołaj Szczepański kl. 1a

Maja Bohdziun kl. 1a

III miejsce:    Magdalena Lorenc kl. 3b

Róża Zawadko kl. 1b

Kaja Rabenda kl. 2b

Wyróżnienie: Karol Szydłowski kl. 2b

Franciszek Prorok kl. 3a

Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!

Monika Brałko
                                                                                                                                     Małgorzata Dziejma