Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         25 listopada br. swoje święto obchodzi najmilsza zabawka, najlepszy przyjaciel dzieci i niezastąpiona przytulanka przy zasypianiu - Pluszowy Miś. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz bardziej atrakcyjnych zabawek, moda na misie nie przemija.:)

        W związku z tym w naszej szkole po raz kolejny świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. W poniedziałek uczniowie klas 1-3 przyszli do szkoły ze swoim dużym bądź małym pluszowym przyjacielem. Były misie różowe, niebieskie, brązowe i wielokolorowe, w ubrankach, z kokardkami i w kapelusikach. Dzieci miały również okazję poznać przygody Misia z klapniętym uszkiem z książki Cz. Janczarskiego pn. „Nowi przyjaciele Misia Uszatka”, które były czytane przez panią bibliotekarkę. Ponadto z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny nt. „Mój przyjaciel miś”. Oto lista zwycięzców:

I miejsce:      Jakub Prętki kl. 1a

                        Adam Biernat kl. 3b


II miejsce:     Zuzanna Olszak kl. 1b
                 

                        Mikołaj Szczepański kl. 1a


                        Maja Bohdziun kl. 1a


III miejsce:    Magdalena Lorenc kl. 3b

                        Róża Zawadko kl. 1b

                        Kaja Rabenda kl. 2b


Wyróżnienie: Karol Szydłowski kl. 2b

                        Franciszek Prorok kl. 3a


Zwycięzcom gratulujemy i dziękujemy za wspólną zabawę!


                                                                                                                                     Monika Brałko
                                                                                                                                     Małgorzata Dziejma

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569437

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim