Uczniowie klas: 5 a i 5 c, 21 listopada br., poświęcili wiele czasu na promowanie życzliwości i kultury zachowania się w każdej sytuacji.

Piękne, życzliwe wiadomości stworzyli dla siebie wzajemnie uczniowie klas: 5 a i 5 c.
Dzieci były bardzo zadowolone, kiedy otrzymały np. takie wiadomości:
„ Wybacz, że byłam niemiła i przepraszam za to bardzo, bo wiem, że jesteś fajna.”
„Przepraszam Cię za moje zachowanie. Tak naprawdę Cię uwielbiam.”
„Jesteś super przyjacielem, chciałbym się z Tobą przyjaźnić zawsze.”
„Bardzo Cię lubię i szanuję. Zawsze dobrze o Tobie myślę, więc wybacz mi, że źle się zachowałem. To się nie powtórzy.”
„Jesteś super. Bardzo Cię lubię.”
„Jesteś super kolegą i przyjacielem.”
„Bardzo Cię lubię. Super spędza się z Tobą czas.”
„Przepraszam, że się z Tobą biłem. Poprawię się.”
„Jesteś najlepszą przyjaciółką, jaką miałam”
„Serdeczne życzenia zdrowia i dobrych ocen każdemu”
„…jesteś mądra i szczera…, najlepsza na świecie…”
To tylko niektóre fragmenty pięknych, życzliwych wiadomości. Jak stwierdziły dzieci to świetnie usłyszeć o sobie dobre rzeczy i być życzliwym dla innych.
                                                                                                                                     Pedagog Beata Kępińska
                                                                                                                                     Wychowawca klasy 5 a Wojciech Blatkiewicz