Uczniowie działający w Szkolnym Kole Wolontariatu z chęcią podejmują działania na rzecz innych.

21 listopada br. wolontariusze przygotowywali kartki dla osób samotnych, które mogą im przynieść chociaż trochę radości. Wolontariusze starali się więc wykonywać je jak najlepiej potrafili. Wykorzystywali wszystkie swoje zdolności, aby prace były estetyczne.
Na korytarzach wolontariusze umieścili również plakaty z zasadami dotyczącymi właściwego zachowania się w różnych sytuacjach.
Jak zwykle było wesoło, miło i sympatycznie. Praca na rzecz innych daje uczniom wiele satysfakcji. Wolontariuszy cieszy też fakt, że do ich grona dołączyły dwie nowe osoby.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
                                                                                                                                      Beata Kępińska