Znamy wyniki rywalizacji uczniów z kl. I-III, przeprowadzonej podczas „Tygodnia dla niepodległej”.

To był tydzień, podczas którego u uczniów na mundurkach codziennie zauważyć można było przypięte kotyliony, na ścianach korytarzy wiele prac plastycznych dotyczących naszej ojczyzny. Ponadto uczniowie klasy 3a przygotowali skecz o niepodległości. Na przerwach można było zmierzyć się z quizem o Polsce. Każdy uczeń mógł wziąć udział w konkursie na wiersz patriotyczny, który cieszył się dużym zainteresowaniem.

Oto jego wyniki:

Imiejsce - Olivia Kozłowska kl.3a

II miejsce - Agnieszka Walkowiak kl.2b

III miejsce – Michał Załuski kl.3b i Agata Stopyra kl.3a

Na wyróżnienia zasługują wiersze następujących uczniów:

Gabrieli Żurawskiej kl.2b,  Szymona Paradowskiego kl.3b,  Franciszka Proroka kl.3a,

Hanny Kucharskiej kl. 2a, Magdaleny Lorenc kl.3b, Wiktora Barna kl.2b, Amelii Jessa kl.3a

Nagrody i dyplomy wręczone będą na apelu podsumowujący pierwszy semestr tego roku szkolnego.

Tydzień dla naszej ojczyzny uważamy za udany. Zapewne uczniowskie serca czują radość z bycia młodym Polakiem.

Monika Brałko
                                                                        Opiekun Małego Samorządu Uczniowskiego