Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         13 listopada br. uczniowie klas 6 i 7  mieli zaszczyt i przyjemność reprezentować nasza szkołę podczas VIII Przeglądu Pieśni Patriotycznej im ks. prałata Witolda Andrzejewskiego.

Wydarzenie organizowane jest przez II Liceum Ogólnokształcące w Gorzowie Wielkopolskim. Uczniowie II LO oraz zaprzyjaźnionych i zaproszonych szkół zaprezentowali pieśni patriotyczne oraz znane i lubiane piosenki wojskowe w kościele przy ul. Woskowej. Mieszkańcy Gorzowa oraz zaproszeni goście wysłuchali m.in. Roty, pieśni Pierwsza Brygada i Szara piechota. Nasi uczniowie pod opieką Jadwigi Sokulskiej zaprezentowali utwór nieznanego autora pt. Szary mundur, opowiadający historię młodego powstańca warszawskiego.
                                                                                                                                                             Jadwiga Sokulska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569418

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim