Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       Po raz kolejny reprezentanci "Piętnastki„ na sportowo uczcili Święto Niepodległości.

Uczniowie mieli do pokonania dystans 200 m, natomiast dorośli walczyli ze swoimi słabościami na 11-kilometrowej  trasie. W  biegu  startowali  uczniowie: Pola Loc ,Monika Ralcewicz, Maja Bohdziun, Jerzy Ralcewicz; rodzice: Tomasz Gierczak, Mirosław Strawa; nauczyciele: Patrycja Saniuk z córką, Waldemar Pituła, Artur Świerzko. Podczas imprezy sportowcom z SP nr 15 kibicowali: Jakub Sawicki z rodzicami, Jakub Nadolski z tatą, Anna i Dominika Gierczak. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale, które  na mecie wręczali wojewoda lubuski  Władysław Dajczak i wiceprezydent  Gorzowa Jacek Szymankiewicz.


Zapraszamy do galerii zdjęć.


                                                                                                                                        Patrycja Saniuk, Waldemar Pituła

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569434

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim