Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        „Och jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi woda….” na basenie na Słowiance.

Bez względu na porę  jaka panuje, my  uczniowie z klasy 2 A,   zawsze się  świetnie bawimy.  Nasze  zmagania z nauką są bardzo urozmaicane.  Jedną z aktywności są zajęcia na basenie w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka, które wpływają pozytywnie na nasz  rozwój oraz sprawność. Zajęcia prowadzone przez  doświadczonych instruktorów nauki pływania z wykorzystaniem atrakcyjnych i zróżnicowanych zestawów ćwiczeń. W ciekawy i bezpieczny sposób zachęcają nas  do zabaw w wodzie i nauki pływania. W wodzie czujemy się jak ryby, mimo że czasami jest nam troszkę zimno, zawsze  jesteśmy  szczęśliwi i zadowoleni.

 

                                                                                                                                                             Wychowawca klasy 2 A

                                                                                                                                                             Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569440

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim