„Och jak przyjemnie kołysać się wśród fal, gdy szumi, szumi woda….” na basenie na Słowiance.

Bez względu na porę  jaka panuje, my  uczniowie z klasy 2 A,   zawsze się  świetnie bawimy.  Nasze  zmagania z nauką są bardzo urozmaicane.  Jedną z aktywności są zajęcia na basenie w Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnym Słowianka, które wpływają pozytywnie na nasz  rozwój oraz sprawność. Zajęcia prowadzone przez  doświadczonych instruktorów nauki pływania z wykorzystaniem atrakcyjnych i zróżnicowanych zestawów ćwiczeń. W ciekawy i bezpieczny sposób zachęcają nas  do zabaw w wodzie i nauki pływania. W wodzie czujemy się jak ryby, mimo że czasami jest nam troszkę zimno, zawsze  jesteśmy  szczęśliwi i zadowoleni.

Wychowawca klasy 2 A

Kamila Bukowska