Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Szanujemy się wzajemnie, wiemy czym jest tolerancja - pod takim  hasłem odbyła się lekcja w klasie 2 A prowadzona przez pedagoga szkolnego Beatę Kępińską przy współudziale wychowawcy klasy Kamilę Bukowską.

Zajęcia zachęcały dzieci do przełamywania barier, jakie dzielą ich z innymi osobami, w tym z niepełnosprawnymi. Przedstawiono dzieciom sposoby komunikacji, które wpływają pozytywnie na nawiązywanie właściwych relacji, unikania nieporozumień i rozwiązywania konfliktów drogą pokojową. Zajęcia sprawiły dzieciom dużą przyjemność i stały się źródłem inspiracji.

 

                                                                                                                                       Pedagog – Beata Kępińska

                                                                                                                                       Wychowawca klasy 2 A - Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570149

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim