Szanujemy się wzajemnie, wiemy czym jest tolerancja - pod takim  hasłem odbyła się lekcja w klasie 2 A prowadzona przez pedagoga szkolnego Beatę Kępińską przy współudziale wychowawcy klasy Kamilę Bukowską.

Zajęcia zachęcały dzieci do przełamywania barier, jakie dzielą ich z innymi osobami, w tym z niepełnosprawnymi. Przedstawiono dzieciom sposoby komunikacji, które wpływają pozytywnie na nawiązywanie właściwych relacji, unikania nieporozumień i rozwiązywania konfliktów drogą pokojową. Zajęcia sprawiły dzieciom dużą przyjemność i stały się źródłem inspiracji.

Pedagog – Beata Kępińska

Wychowawca klasy 2 A - Kamila Bukowska