Kolejne spotkanie Szkolnego Koła Wolontariatu, 31 października br. - to kolejne wyzwanie, czyli organizacja spotkania pn. „Dzieci Seniorom”.

Wszyscy wolontariusze angażują się w organizację spotkania pn. „Dzieci Seniorom”. W programie imprezy zaplanowano m.in. występy uczniów, wspólne śpiewanie, poczęstunek. Najpierw jednak wolontariusze przygotowują, zgodnie z zasadami savoir-vivre, zaproszenia. Mimo tego, że nie wszyscy mają zdolności plastyczne, to z całą pewnością chcą, aby były one jak najładniejsze. Na pewno im się to uda.
        Wolontariusze nie zapomnieli też o tym, żeby uświadamiać innym jak złą rzeczą jest cyberprzemoc, dlatego też, na korytarzach szkoły umieścili plakaty dotyczące tego zagadnienia. Wolontariusz przecież ma być wzorem dla innych i pokazywać co jest dobre.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
                                                                                                                                                               Beata Kępińska