31 października br. odbył się happening z udziałem uczniów klas I-III pn. „Cyberprzemocy i uzależnieniom od komputera – mówimy nie”

Podobnie, jak uczniowie klas IV-VIII, również uczniowie klas I-III uczestniczyli w zorganizowanym happeningu pn. „Cyberprzemocy i uzależnieniom od komputera – mówimy nie”.

Dzieci wspólnie odczytały hasła dotyczące przeciwdziałania cyberprzemocy, a następnie przeszły z plakatami ulicami w pobliżu szkoły przedstawiając negatywne cechy cyberprzemocy. Panowała bardzo miła atmosfera. Organizatorem całego przedsięwzięcia była pedagog szkolna wraz z nauczycielem informatyki i nauczycielami edukacji wczesnoszkolnej.

Po happeningu miło było usłyszeć od uczniów, że bardzo wczuli się w prowadzone działania i była to dla nich świetna lekcja.

Pedagog Beata Kępińska
                                                                                                                                                     nauczyciel informatyki Wojciech Blatkiewicz