Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        30 października br. odbył się przygotowany przez uczniów happening pn. „Cyberprzemocy i uzależnieniom od komputera – mówimy nie!”. Było to podsumowanie działań szkolnych związanych z przeciwdziałaniem cyberprzemocy i uzależnieniom od komputera.

Poszczególne klasy przygotowały plakaty dotyczące tego zagadnienia. Prezentowały je wszystkim dzieciom, a także mieszkańcom Gorzowa, którzy w tym czasie znajdowali się przy ul. Młodych, Matejki, Kochanowskiego, Reja, Mościckiego, Wyczółkowskiego i Kotsisa.
Happening prowadziły uczennice klasy VIII b Kaja i Pola Kosickie-Olkowskie przy wsparciu pedagoga szkolnego Beaty Kępińskiej. Uczniowie rozdawali napotkanym osobom ulotki informacyjne dotyczące cyberprzemocy i uzależnienia od komputera oraz internetu. Happening był podsumowaniem działań, jakie były prowadzone w związku z realizacją Programu Wychowawczo-Profilaktycznego, a tym samym działań szkoły związanych z cyberprzemocą i uzależnieniem od komputera.

                                                                                                                                                 Beata Kępińska
                                                                                                                                                 Patrycja Saniuk
                                                                                                                                                 Wojciech Blatkiewicz

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569789

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim