Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Uczniowie kl. 5 c, 25 października br., uczestniczyli w nietypowej lekcji historii regionalnej połączonej z warsztatami plastycznymi, w wyjątkowym miejscu – Muzeum Lubuskim Spichlerz. 

Warsztaty pn. „Gorzów – moje miasto nad Wartą – symbole miasta” rozpoczęły się dość tradycyjnie, bo od prezentacji i pogadanki na temat dziejów naszego miasta. Jednak sprawdzenie poznanych wiadomości miało już inny charakter - uczniowie podzieleni na dwie grupy wzięli udział w kalamburach. Rywalizacja była pełna emocji, które opadły dopiero podczas oglądania gorzowskich legend. Kolejną część zajęć - warsztaty plastyczne -  dodatkowo uatrakcyjnił nauczyciel Klaudiusz Kaźmierczak akompaniując młodym artystom na pianinie. Na zakończenie uczniowie otrzymali dwie publikacje pn. „Spacer z historią -  Landsberg” oraz „Spacer z historią – Gorzów Wielkopolski”, które pozwolą im w domu kontynuować nietypową lekcję historii o naszym mieście.
                                                                                                                                                            Anna Zaleska
                                                                                                                                                            Wychowawca kl. 5 c
                                                                                                                                                            Fot. Anna Zaleska            

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569464

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim