Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        19 października br. członkowie i sympatycy gorzowskiego PTTK wybrali się na wędrówkę po terenie Zespołu Przyrodniczo-Krajobrazowego „Uroczysko Lubniewsko”.

Zdobyliśmy grodzisko sprzed 1300 lat (ataku nie powstydziłaby się horda pogan), zeszliśmy do Wąwozu Żubrowskiego (ach, ten dreszczyk na stoku!), by w końcu dotrzeć do przyjemnej wiaty edukacyjnej przy szkółce leśnej w Ostrowie (uff). Na mecie spotkaliśmy się z gościnnym leśniczym, Arkadiuszem Senyszynem. Najmłodsi wiekiem i duchem uczestnicy rajdu zasadzili drzewko – młodziutką sosnę syberyjską. Następnie pochwaliliśmy się najpiękniej przebarwionymi liśćmi i w końcu można było oddać się przyjemności pieczenia kiełbasek nad miło trzaskającym ogniskiem.

Wróciliśmy zmęczeni (niektórzy z nieznacznymi ubytkami w garderobie), ale zadowoleni (Mamo, pamiętaj – brudne dziecko, to szczęśliwe dziecko!). Już czekamy na grudniowy rajd mikołajkowy.

Opiekun:

Anna Bobin

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564808

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim