Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W tym roku szkolnym, przy aktywnym wsparciu rodziców i dziadków, w kl. 2 A jest realizowany program „Czytająca Szkoła”.

W związku z promowaniem programu, co miesiąc zapraszamy do współpracy rodziców. Dzięki rodzicom, dziadkom i spotkaniom czytelniczym, które organizujemy  w naszej klasie  rozbudzamy kreatywność oraz rozwijamy sprawności umysłowe i umiejętności twórcze, a także po raz kolejny kształtujemy  nawyki  obcowania z książką i czerpania z tego uniwersalnych wartości.  W miesiącu październiku odwiedziła nas dwójka gości. Jednym z gości była Pani Monika mama uczennicy i ucznia z klasy 2A. Pani Monika na początku swojej wizyty przeczytała wybrane przez nas baśnie. W druga część spotkania stanowiły różne ciekawe zagadki, dzięki którym mogliśmy dowiedzieć się wiele nowych rzeczy. Na koniec zajęć, jak zawsze  nie zabrakło słodkiej niespodzianki oraz podziękowania za miło spędzony czas. Kolejną osobą , która z miłą  chęcią  nas odwiedziła oraz czytała nam wiersze  była babcia jednej z uczennic.  Pani Ania,  zaczęła czytać a my jak  zawsze zajęliśmy wygodne miejsca na dywanie i z uwagą wsłuchiwaliśmy  się w czytany test. Nie zabrakło również zajęć plastycznych, na których każdy mógł stworzyć inspirację z dyni i kasztanów. Nie zabrakło również słodkości. Dzięki odwiedzinom zaproszonych gości oraz czytaniu literatury dziecięcej   jesteśmy mądrzy,  dobrzy  i  bardzo szczęśliwi!!

                                                                                                               Wychowawca klasy 2 A
                                                                                                               Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564834

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim