Podczas spotkania, 17 października wolontariusze nie tylko porządkowali teren szkoły, ale również rozpoczęli przygotowania do przeprowadzania akcji charytatywnej pn. „Dzieci – Dzieciom i Seniorom”.

Wolontariusze z SP nr 15 uporządkowaliśmy teren przy szkole, posadzili rośliny, które będą cieszyły społeczność szkolną przede wszystkim w przyszłym roku. Ustalono także podział zadań na przygotowywaną 6 grudnia br. imprezę dla seniorów i akcję charytatywną „Dzieci – Dzieciom i Seniorom”.

- Cieszy nas fakt, że w czasie spotkań wolontariuszy zawsze panuje miła atmosfera i wszyscy wykonują powierzone im zadania z wielkim zaangażowaniem – mówi Beata Kempińska.

Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu

Beata Kępińska