Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W klasie  2 A  nie ma mowy o nudzie!  15 października br. wzięliśmy udział w zajęciach promujących zdrowy styl odżywiania.

        Na początku wysłuchaliśmy  piosenki o witaminach, dzięki której dowiedzieliśmy  się, w jakich produktach „mieszkają” witaminy A, B, C i D oraz co cennego dają naszemu organizmowi. Następnie utrwaliliśmy wiadomości o zdrowym odżywaniu oraz omówiliśmy piramidę żywieniową. Wzięliśmy również udział w gimnastyce w rytm muzyki „jarzynowa gimnastyka”. Kolejną zabawą była praca w grupach. Z tym zadaniem każdy z nas świetnie sobie poradził. Każda grupa ułożyła zdrowy jadłospis, który  następnie   razem z panią wychowawczynią wywiesiliśmy na korytarzu, aby każde dziecko w naszej szkole  mogło przypomnieć sobie zdrowy i  aktywny  styl życia. Kolejną atrakcją naszych dzisiejszych zajęć były warsztaty kulinarne. Czekało na nas nie lada zadanie! Każdy z nasz pod okiem Pani przygotował smaczne i zdrowe szaszłyki owocowe i warzywne, które szybciutko trafiły do naszego brzuszka. Dzięki tym zajęciom wzbogaciliśmy swoją wiedzę na temat prawidłowego odżywiania się  wspaniale się bawiąc. Kto wie może w przyszłości któreś z nas zostanie sławnym kucharzem?

 

                                                                                                 Wychowawca klasy 2 A

                                                                                                 Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569302

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim