Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       W poniedziałek, 14 października br. odbył się Uroczysty Apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej z Pasowaniem na uczniów klasy I a i I b. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, jak i rodziców.

        Uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych rozpoczęła się wystąpieniem dyrektor szkoły pani Marii Traczyk, która powitała wszystkich zebranych i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów. Zaznaczyła, że czeka ich sumienna nauka pisania, czytania i liczenia, ale na zabawę też będzie dużo czasu. Zachęcała do dzielnego pokonywania napotkanych trudności, ponieważ wierzy w ich zdolności oraz wzajemnej pomocy koleżeńskiej.
       Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej ojczyzny. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin zdali na szóstkę i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej.
       Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania na sztandar szkoły oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała dyrektor Maria Traczyk. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów Szkoły Podstawowej nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim.
       Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Nie zabrakło też upominków i słodkości przygotowanych przez rodziców i wychowawców.
                Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy
                                                                        Wam sukcesów w nauce.
                                                                                  Powodzenia!
                                          Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!
                                                                                                      Wychowawca klasy I a
                                                                                                      Anna Wesoły

 

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569317

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim