„Uśmiech trwa chwilę, ale jego wspomnienie trwa czasami przez całe życie” – uczniowie z klasy 2 A świętowali Dzień Edukacji Narodowej.

14 października br. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie klas pierwszych  pod opieką swoich wychowawczyń przygotowali i przedstawili uroczystą akademię, w której uczestniczyli nauczyciele oraz uczniowie klas 1-3. Atmosfera była bardzo uroczysta, ale również zawierała elementy humorystyczne. Dzięki temu odczuć można było wyjątkowość tego święta, ale także radość życia społeczności szkolnej. Cała uroczystość została zręcznie uwieńczona czymś miłym dla podniebienia. Grupa uczniów klasy 2 A przygotowała własnoręcznie wykonane  drobne upominki, które zostały wręczone wszystkim nauczycielom  ze szkoły. Wręczenie upominków było wyrazem wdzięczności za trud i czas poświęcony naszej edukacji i wychowaniu. Nie zabrakło również zajęć plastycznych, na których mogliśmy rysować, a także słuchać i śpiewać ulubione piosenki.  Ten dzień przeżyliśmy radośnie i uroczyście, nie zabrakło wielu uśmiechów. Dla  nauczycieli były to miłe chwile wspomnień zawodowych.
                                                                                                                            Wychowawca klasy 2 A
                                                                                                                            Kamila Bukowska