Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

          Dzień Edukacji Narodowej to szczególny czas, w którym podkreślamy wiodącą rolę nauczycieli w zapewnieniu najwyższej jakości edukacji.

         Nauczyciele i uczniowie, 14 października br. obejrzeli program przygotowany przez uczniów klas VI a i VI c, były życzenia dla nauczycieli i niespodzianka w postaci piosenki wykonanej w języku angielskim pt.”The never ending story”. Nad całością czuwali wychowawcy klas pani Agnieszka Kucharska-Tankielun oraz pan Artur Świerzko. Uroczystość zakończyła Maria Traczyk, dyrektor SP nr 15, która podziękowała uczestnikom i organizatorom akademii oraz złożyła życzenia współpracownikom szkoły.

wychowawcy
Agnieszka Kucharska-Tankielun i Artur Świerzko
 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564873

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim