Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W poniedziałek, 7 października br. uczniowie kl. 2 A zamienili się w chrupkowych projektantów.  

       Pomimo, że jeszcze daleko do Halloween, w klasie 2 A  jak zawsze nie brakuje świetnej zabawy. W poniedziałek mogliśmy zamienić się w chrupkowych projektantów. Każdy z nas mógł dać się   ponieść wyobraźni. Pani zaczarowała nas swoją magiczną  różdżką i zaczęliśmy tworzyć swojego chrupkowego  stworka. Oprócz miłego projektowania, było wiele ciekawych zagadek matematycznych dotyczących naszych przyjaciół. Policzyliśmy również z ilu chrupek stworzyliśmy  nasze stworki.  Nie zabrakło dobrej zabawy  oraz wyśmienitego humoru. Stworzone przez nas stworki, jednak szybko zniknęły, ponieważ bardzo nam smakowały.

                                                                                                                                                                      Wychowawca klasy 2 A
                                                                                                                                                                      Kamila Bukowska 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
203
Odsłon artykułów:
564861

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim