W poniedziałek, 7 października br. uczniowie kl. 2 A zamienili się w chrupkowych projektantów.

Pomimo, że jeszcze daleko do Halloween, w klasie 2 A  jak zawsze nie brakuje świetnej zabawy. W poniedziałek mogliśmy zamienić się w chrupkowych projektantów. Każdy z nas mógł dać się   ponieść wyobraźni. Pani zaczarowała nas swoją magiczną  różdżką i zaczęliśmy tworzyć swojego chrupkowego  stworka. Oprócz miłego projektowania, było wiele ciekawych zagadek matematycznych dotyczących naszych przyjaciół. Policzyliśmy również z ilu chrupek stworzyliśmy  nasze stworki.  Nie zabrakło dobrej zabawy  oraz wyśmienitego humoru. Stworzone przez nas stworki, jednak szybko zniknęły, ponieważ bardzo nam smakowały.

Wychowawca klasy 2 A
                                                                                                                                                                      Kamila Bukowska