Dzięki uczennicom kl. 7a - Megan Heck i Zuzannie Zielińskiej, do gorzowskiego schroniska dla zwierząt „Azorki”, trafił pokarm dla psów i kotów.

W minionym tygodniu w SP 15 odbył się kiermasz żywności, który trwał dwa dni. Akcja została zorganizowana na rzecz schroniska zwierząt „Azorki”. Pomysłodawczyniami były dwie siódmoklasistki: Megan Heck i Zuzanna Zielińska. Uczennice w całe przedsięwzięcie zaangażowały część swojej klasy 7a. Chętni uczniowie podczas przerw mieli okazję kupić pyszne wypieki, galaretki itp. Za zebrane pieniążki została zakupiona karma dla zwierząt, która jest niezbędnym pożywieniem dla znajdujących się tam psów i kotów. Przeprowadzona akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem, a szczytny cel został osiągnięty.
       W imieniu Rady Samorządu Uczniowskiego dziękuję za wspaniały pomysł i wzorową organizację kiermaszu. Możemy być dumni z takich wolontariuszek, a rodzicom gratulujemy tak przedsiębiorczych dzieci. Serdeczne podziękowania kierujemy również do pozostałych uczniów z klasy 7a, którzy równie bezinteresownie pomogli przygotować wszystkie pyszności dla społeczności szkolnej. Aż miło popatrzyć, jak zgrana jest klasa 7a.
                                                                                                                                              Patrycja Saniuk
                                                                                                                 Opiekun Samorządu Uczniowskiego