Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W poniedziałek, 30 września br. klasa 2 a obchodziła uroczyście Dzień Chłopaka. To był wyjątkowy dzień! Oczywiście nie zabrakło  wspaniałych atrakcji.

        Pomimo, że za oknem była brzydka pogoda, dzieci w klasie bawiły się świetnie! Dziewczynki wraz z wychowawczynią, przygotowały ciekawe upominki dla swoich kolegów i złożyły im najserdeczniejsze życzenia.

        Jednak niespodzianki nie skończyły się na tym. Bardzo miłym zaskoczeniem była wizyta, jednej z mam - Pani Moniki, która  przeczytała uczniom wspaniałe książki. Dzieci w skupieniu i ciszy z miłą chęcią słuchały czytanej literatury. Następnie Pani Monika  opowiedziała o swoim zawodzie, jak również pokazała swoją pasję i to czym zajmuje się na co dzień.  Nie zabrakło również zajęć praktycznych. Wraz z wychowawczynią, Panią Moniką, każdy z uczniów wykonał wspaniały breloczek, który podaruje ukochanej osobie. 

        Na koniec wykonano wspólne zdjęcie. To był dzień, w którym nie zabrakło uśmiechu  i dobrego humoru w kl. 2a. Wszyscy byli bardzo szczęśliwi!

 

                                                                                                                                                                       Wychowawca klasy 2 A

                                                                                                                                                                       Kamila Bukowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569778

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim