Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Uczniowie kl.  IV a podczas lekcji języka polskiego stworzyli Drzewko Dobrych Rad. Na drzewku pojawiły się rady dotyczące bezpieczeństwa, bo to zdaniem dzieci jest najważniejsze.

        Efektem zajęć, które odbyły się 24 września br. było stworzenie przez uczniów Drzewka Dobrych Rad, na którym każdy uczeń zamieścił swoją radę dla innych. Rady te dotyczyły zarówno bezpiecznego zachowania w szkole, jak i w drodze do niej. Wszyscy uczniowie dbali też o to, żeby ich wypowiedzi były napisane pięknym, czytelnym pismem  - bez błędów językowych i ortograficznych.
- W szkole dbamy, aby uczniowie przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Stosujemy różne formy i metody pracy, by nasi uczniowie wiedzieli jak zachować się w każdej sytuacji – tłumaczą współprowadzące lekcję: pedagog szkolny Beata Kępińska i nauczyciel języka polskiego Marzena Myka.

                                                                                                 Pedagog: Beata Kępińska

                                                                                  Nauczyciel języka polskiego: Marzena Myka

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630989

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim