Uczniowie kl.  IV a podczas lekcji języka polskiego stworzyli Drzewko Dobrych Rad. Na drzewku pojawiły się rady dotyczące bezpieczeństwa, bo to zdaniem dzieci jest najważniejsze.

Efektem zajęć, które odbyły się 24 września br. było stworzenie przez uczniów Drzewka Dobrych Rad, na którym każdy uczeń zamieścił swoją radę dla innych. Rady te dotyczyły zarówno bezpiecznego zachowania w szkole, jak i w drodze do niej. Wszyscy uczniowie dbali też o to, żeby ich wypowiedzi były napisane pięknym, czytelnym pismem  - bez błędów językowych i ortograficznych.
- W szkole dbamy, aby uczniowie przestrzegali zasad bezpieczeństwa. Stosujemy różne formy i metody pracy, by nasi uczniowie wiedzieli jak zachować się w każdej sytuacji – tłumaczą współprowadzące lekcję: pedagog szkolny Beata Kępińska i nauczyciel języka polskiego Marzena Myka.

Pedagog: Beata Kępińska

Nauczyciel języka polskiego: Marzena Myka