Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         Uczniowie naszej szkoły pod opieką nauczycieli kolejny raz aktywnie uczestniczyli w Sprzątaniu Świata i 20 września br. posprzątali okolice szkoły. W ten sposób pokazali, że są odpowiedzialnymi konsumentami i potrafią dbać o środowisko.

Celem cyklicznej akcji pn. Sprzątanie Świata jest promowanie postaw proekologicznych, uświadomienie jak ważna jest racjonalna gospodarka odpadami oraz selektywna zbiórka. W tym roku uczniowie sprzątali pod hasłem "Nie śmiecimy - sprzątamy - zmieniamy".

                                                                                                                                                Koordynator: Dorota Malinowska

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630994

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim