Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

          Dwa miesiące wakacji upłynęły nam niezwykle błogo i szybko. Nadszedł wrzesień i wróciliśmy do naszej kochanej szkoły.

         Jedni z nas tęsknili za nią i nie mogli się już doczekać powrotu, innym zaś było tak miło, że nie chciało się wracać. Nasze wakacje były pełne ciekawych przygód, mimo to każdy z nas cieszy się, że znów się spotyka w swojej klasie, która jak zawsze była pięknie przygotowana na nasz powrót.

         Tydzień nauki mamy już za sobą! To był ciekawy tydzień, pełen fascynujących dni, które zaczęły się od miłej niespodzianki w postaci "cichaczy", mogliśmy również powspominać nasze cudowne wakacje …., dowodem na to są nasze kolorowe i pełne ciepła prace. 

 

                                                                                                            Wychowawca klasy II A

                                                                                                            Kamila Bukowska 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
631013

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim