Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W tym roku szkolnym w każdym miesiącu realizować będziemy hasła związane zarówno z priorytetami Ministerstwa Edukacji Narodowej, jak i realizacją Programu Wychowawczo-Profilaktycznego oraz Programu Działań Szkoły Doskonalących Efektywność Wychowania.

           Wrzesień to miesiąc, w którym uwagę poświęcimy między innymi na bezpieczeństwo w szkole i poza nią.  Dlatego też już rozpoczęliśmy nasze działania od przedstawienia zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią na gazetce umieszczonej na korytarzach szkoły. Zapraszamy wszystkich uczniów  do zapoznania się z podstawowymi zasadami bezpieczeństwa oraz z procedurami zachowania obowiązującymi w sytuacjach trudnych, kryzysowych. Różne formy działań, które będą realizowane we wrześniu, mają przyczynić się do przestrzegania przez uczniów ogólnie przyjętych norm i zasad, wzbogacić ich wiedzę dotyczącą zachowania się w różnych sytuacjach życiowych. Ponadto mają przyczynić się także do utrwalenia procedur obowiązujących w sytuacjach trudnych i kryzysowych.

                                                                                                                             Beata Kępińska

                                                                                                                             Katarzyna Chrustowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
354
Odsłon artykułów:
810419

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim