Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

           13 czerwca 2019 r.  klasa I a wybrała się na lody. Pogoda nam sprzyjała, więc długi spacerek był  przyjemny i radosny. Po  drodze mijaliśmy znajomych, machaliśmy samochodom na jezdni, podziwialiśmy piękno naszego miasta. Wreszcie dotarliśmy na miejsce, a tam czekały już na nas przepyszne lody o różnych smakach.

W lodziarni dzieci same wybierały swoje ulubione smaki. Następnie z wielką przyjemnością zjadły je na ławeczkach w cieniu. To jednak nie koniec atrakcji czekających na maluchy. Po zjedzeniu przepysznych lodów wybraliśmy się na różne place zabaw, gdzie mogliśmy się wyhasać do woli... W cieniu drzew  mogliśmy również rozłożyć kocyk i odpocząć, by potem powrócić do szkoły.

Dzień był pełen wrażeń i na pewno go nie zapomnimy!!!

 

 

                                                        Wychowawca klasy I A

                                                        Kamila Bukowska


Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570141

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim