Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        6 czerwca 2019 r. klasa 1 a wzięła udział w żywej lekcji przyrody w Owczogrodzie. Na miejscu czekało na nas mnóstwo atrakcji. Na początku naszej wycieczki zwiedziliśmy owczarnię z pasterzem i posłuchaliśmy opowieści z życia stada. Następnie karmiliśmy owieczki chlebem oraz obejrzeliśmy pokaz zaganiania owiec przez psa rasy border collie.

To nie koniec niespodzianek, które dla nas zaplanowano. Kolejną atrakcją były warsztaty plastyczne oraz zabawy w labiryncie z balotów siana. Tam też szukaliśmy skarbu Owczogrodu. Nie było mowy o nudzie! Na zakończenie wycieczki mieliśmy czas wolny, który wykorzystaliśmy na dużym wybiegu z piłkami, w piaskownicy oraz pod zadaszoną wiatą, świetnie się bawiąc. Pogoda dopisała, a dzień był niesamowity i pełen wrażeń. Do domów wróciliśmy trochę zmęczeni, ale jakże szczęśliwi.
Wychowawca Klasy I A
Kamila Bukowska

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570148

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim