Po raz kolejny reprezentacja lekkoatletów SP15 wygrała całoroczne zmagania podczas Czwartków Lekkoatletycznych, organizowanych przez OSIR w Gorzowie Wlkp. W zmaganiach na stadionie przy ulicy Wyszyńskiego uczennice i uczniowie klas IV-VI brali udział w biegach na dystansach od 60 do 1000 metrów, skokach w dal i wzwyż oraz rzucali piłeczką palantową.

Suma punktów uzyskanych za zwycięstwa podczas całego roku szkolnego jak i finałów 6 czerwca 2019r. pozwoliła na ponowne zajęcie I miejsca w rywalizacji szkół i zdobycie pucharu, który jest widoczny na zdjęciu, w objęciach obwieszonych medalami reprezentantek SP15. Gratulacje dla wszystkich zawodniczek i zawodników oraz nauczycieli WF, dzięki którym to zwycięstwo było możliwe.