Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W klasie I a dzisiejsze zajęcia plastyczno- przyrodnicze odbyły się w niecodziennym otoczeniu, bo w plenerze. Wszyscy wybraliśmy się na boisko szkolne. To były pierwsze plenerowe zajęcia plastyczne, podczas których poznawaliśmy piękno otaczającej nas przyrody.

Po obserwacji i rozmowie przystąpiliśmy do rysowania, używając do tego różnorodnych technik plastycznych. Pomimo wysokiej temperatury powstały ciekawe prace plastyczne, a każdy z nas zilustrował ulubioną porę roku. Podczas zajęć panowała miła atmosfera i nie było mowy o nudzie, a to jest to, co lubimy najbardziej!
Kamila Bukowska
Wychowawca klasy I a

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570147

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim