Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       31 maja 2019 r. w naszej klasie odbył się Dzień Dziecka. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów oraz przedstawienia atrakcji, które w tym dniu czekały na nich w sali lekcyjnej. W piątkowy popołudniowy dzień nasze lekcje wyglądały zupełnie inaczej niż zawsze.

Było mnóstwo atrakcji, upominków oraz  nagród. Nie zabrakło słodkości i dobrej zabawy. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych dla nich atrakcjach.  Dzień był bardzo udany, świetnie spędziliśmy czas i byliśmy bardzo szczęśliwi.

                                                                                                       Kamila Bukowska
                                                                                                       Wychowawca klasy Ia

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
570168

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim