31 maja 2019 r. w naszej klasie odbył się Dzień Dziecka. Zajęcia rozpoczęły się od przywitania uczniów oraz przedstawienia atrakcji, które w tym dniu czekały na nich w sali lekcyjnej. W piątkowy popołudniowy dzień nasze lekcje wyglądały zupełnie inaczej niż zawsze.

Było mnóstwo atrakcji, upominków oraz  nagród. Nie zabrakło słodkości i dobrej zabawy. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych dla nich atrakcjach.  Dzień był bardzo udany, świetnie spędziliśmy czas i byliśmy bardzo szczęśliwi.

Kamila Bukowska
                                                                                                       Wychowawca klasy Ia