Uczniowie klasy IV a uczestniczyli w bardzo ciekawej lekcji wychowawczej zorganizowanej przez wychowawcę p. Wojciecha Blatkiewicza z udziałem zaproszonego gościa. Gościem tym była Pani Elżbieta Pachana Sędzia Sądu Rejonowego w Gorzowie Wlkp.

Pani Sędzia podając przykłady przedstawiła prawne aspekty niewłaściwego zachowania się. Zwróciła także uwagę na możliwość korzystania z różnych form pomocy, kiedy łamane są obowiązujące normy i zasady.

Lekcja była bardzo udana a wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni i brali w niej czynny udział.

Wychowawca klasy 4 a

Wojciech Blatkiewicz