1 procent

Szkoła Ucząca Się

Global Scholars

Erasmus+

Malwina Duk z klasy 8b zajęła I miejsce, a Mikołaj Muszyński z klasy 5e – III miejsce w Biegu Słowiańskim dla dzieci i młodzieży. Zawody odbyły się w sobotę 18 maja na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Wyszyńskiego. Impreza została poprzedzona 10-kilometrowym biegiem osób dorosłych - 25 Okrążeń na 25. Rocznicę Biegu na Monte Cassino.

Wśród mężczyzn najlepszym zawodnikiem został Pan Grzegorz Nadolski – tata Jakuba. Założony dystans pokonał także Pan Waldemar Pituła - nauczyciel SP 15. Naszą szkołę godnie reprezentowali również: Kaja Rabenda
z kl. 1a, Maja Rabenda z kl. 6a, Maksymilian Hładki z kl. 3b, Jakub Nadolski z klasy 4d. Uczniów naszej Szkoły wspierali dopingiem ich rodzice oraz nauczycielka Pani Patrycja Saniuk.