Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        W piątek 17 maja 2019r. klasa 4f uczestniczyła w wycieczce nad jezioro Głębokie, gdzie znajduje się leśna ścieżka edukacyjna. Uczniowie dzięki Nadleśniczemu i Leśniczym Nadleśnictwa Międzyrzecz poznali funkcję lasu, zagadnienia z ochrony lasu i przyrody.

Dzieci mogły obserwować chronione gatunki ptaków i roślin, podziwiały piękne jezioro z wieży widokowej. Korzystały z plansz dydaktycznych, map, puzzli, klocków. Piekły kiełbaski. Na terenie obiektu przeprowadzono także zajęcia związane z ochroną gatunków roślin, zwierząt i grzybów. Dużą atrakcją dla dzieci była podróż szynobusem. Wszystkim towarzyszył dobry nastrój dzięki pięknej pogodzie.

Katarzyna Pawliszak wychowawczyni kl. 4 F

 

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569450

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim