Kolejna fantastyczna lekcja za nami. Dzisiaj uczniowie klasy V a zmierzyli się z kluczowymi pytaniami w języku angielskim. Lekcja była prowadzona przez nauczyciela z Włoch. Uczniowie pracowali w parach. Ich zadaniem było dopasowanie pytań do odpowiedzi.

Wszyscy uczniowie byli bardzo zadowoleni z interesującej lekcji. Nauczyciel z Włoch chwalił piątoklasistów za bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i wzorową pracę na lekcji.
        Następnym  interesującym punktem dnia była aktywna przerwa. Nauczycielki ze Szwecji zaprosiły do sali gimnastycznej uczniów klas piątych i przeprowadziły z nimi gry i zabawy. Całość była poprowadzona w języku angielskim. Nie tylko uczniowie bawili się świetnie.