Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Środa była dla naszych gości dniem wolnym od szkoły. Nauczyciele udali się do Poznania na wycieczkę krajoznawczą.

       Głównym punktem programu było zwiedzanie Starego Rynku i Ostrowa Tumskiego. Nasi goście poznali historię Poznania i zwiedzili Katedrę Poznańską. W południe udali się na Stary Rynek, by pozdrowić poznańskie koziołki od ich krewniaka, który wędrował do Pacanowa. Nie mogło zabraknąć też praktycznej nauki gwary poznańskiej, skosztowania rogali Marcińskich i zakupu pamiątek.
         Poznań zrobił na naszych gościach ogromne wrażenie.

 

 

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569464

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim