Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      14 maja 2019 r. klasa 2a po raz kolejny zaprezentowała lekcję z wykorzystaniem inteligencji wielorakich. Tym razem oglądali ją nasi projektowi goście. Uczniowie podzieleni zostali na cztery grupy, które odpowiadały ich predyspozycjom.

Przygotowane zadania uruchomić miały w danej grupie inteligencję ruchową, matematyczno-logiczną, przyrodniczą albo wizualno-przestrzenną. Mimo iż grupy wykonywały inne zadania, to finalnie każda z nich osiągnęła ten sam cel. Tym razem uczniowie wykonywali plakat dotyczący baśni ,,Calineczka". Każdy zespół rozszyfrował nazwisko autora, jeden z wielu tytułów owej baśni oraz w kolejności chronologicznej ułożył plan wydarzeń. Uczniowie doskonale poradzili sobie z każdym zadaniem, pokazując także, że praca w grupie jest ich mocną stroną. Od naszych gości usłyszeliśmy wiele pozytywnych i budujących refleksji na temat naszej lekcji, co na pewno zaprocentuje w przyszłości.

Monika Brałko
Wychowawca klasy 2a

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
3
Artykułów:
202
Odsłon artykułów:
569473

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim