Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        24 kwietnia 2019 r.  w Zespole Szkół Ekonomicznych w Gorzowie Wlkp. odbyło się podsumowanie sezonu strzeleckiego Ligi Obrony Kraju. Uroczystą galę prowadził Prezes Zarządu Rejonowego LOK w Gorzowie Wlkp. Jan Gaweł, który na początku spotkania przywitał i przedstawiał zgromadzonych gości, czyli Przewodniczącego Rady Miasta Gorzowa Wlkp. Jana Kaczanowskiego, dyrektorów szkół średnich, gimnazjów, szkół podstawowych oraz opiekunów dzieci.

W tak zacnym gronie „piętnastka” otrzymała wyróżnienie w postaci medalu za zasługi dla Ligi Obrony Kraju. Nasz aktywny udział w zawodach Ligi Strzeleckiej oraz Miejskiej Spartakiady Młodzieży został zauważony i doceniony! Ponadto z rąk Prezesa Lubuskiej Organizacji Wojewódzkiej Ligi Obrony Kraju, pana Macieja Szykuły, Pani Dyrektor Maria Traczyk oraz Małgorzata Gwizdowska ,opiekun szkolnego koła strzeleckiego,  otrzymały brązowe medale za zasługi dla rozwoju Ligi Obrony Kraju. Nie byłoby oczywiście takiego sukcesu, gdyby nie zaangażowanie i liczny udział naszych uczniów. Drodzy uczniowie, dziękuję Wam za taką postawę!

                                                                                                                     Małgorzata Gwizdowska

       Opiekun koła strzeleckiego

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630988

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim