Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

         W IV Biegu Charytatywnym dla Autystów, zgodnie z prośbą organizatorów (Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Autyzmem w Gorzowie Wielkopolskim), na niebiesko zaświecili się reprezentanci naszej Szkoły:

- dzieci: Magdalena Lorenc, Hanna Markiewicz, Laura Markiewicz, Justyna Paciorek, Malwina Duk, Susana Zambrano Ojeda, Jerzy Postek, Wiktoria Saniuk, Alan Gawroński.
- rodzice i nauczyciele: Patrycja Saniuk, Anna Wesoły, Joanna i Krzysztof Łazowscy, Mariusz Markiewicz z żoną Agnieszką, Waldemar Pituła, Monika Lorenc z rodziną.

Impreza odbyła się 6 kwietnia w Parku Górczyńskim. Zadaniem zawodników było przebiegnięcie minimum 1 okrążenia (dystans 1km), czego dokonali najmłodsi uczestnicy. Najwytrwalsi biegli przez 1 godzinę narzuconym przez siebie tempem. Pod koniec imprezy organizatorzy przygotowali niespodzianki dla zawodników w postaci atrakcyjnych nagród. Podopieczny Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Autyzmem losował numerki startowe uczestników, a szczęśliwcy odbierali takie nagrody jak: vouchery do klubów sportowych, wyjścia do kin, teatru, wejściówki do fun jumpu, na Słowiankę, wizyta u kosmetyczki, bon na rodzinny obiad w restauracji, bon na lody i wiele innych ciekawych nagród ufundowanych przez sponsorów. Szczęśliwcami zostali: Wiktoria Saniuk, Krzysztof Łazowski, Susana Zambrano Ojeda i Justyna Paciorek.

Impreza była bardzo udana, organizacja na 6-kę, a pogoda jak na wiosnę przystało, ciepło i słonecznie!

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630985

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim