Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        Już znamy wyniki półfinału wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Wielkiej Ligi Czytelników. Nasze uczennice:

Marcelina Michałowicz kl. 4a

Aleksandra Staroń kl. 4b

Ewa Bujanowska kl. 4e

okazały się najlepszymi czytelniczkami w kategorii wiekowej kl. 1-4 w naszym województwie smile. Po rozgrywkach wojewódzkich w Zielonej Górze razem z drużyną ze Świebodzina zdobyły największą ilość punktów z testu: 141/150 pkt. Ale zgodnie z regulaminem konkursu tylko jedna drużyna może reprezentować dane województwo w finale ogólnopolskim. Stąd w piątek 5 kwietnia miała miejsce dogrywka w formie testu pisemnego. W teście dogrywkowym była brana pod uwagę w pierwszej kolejności punktacja, a następnie czas pisania. I tutaj Ola, Ewa i Marcelina okazały się drużyną nie do pokonania dla przeciwnika. Napisały test w rekordowym czasie 3 min.40 sek. odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania. BRAWO!

  1. maja przed dziewczynkami ostatnie wyzwanie w trakcie finału ogólnopolskiego w Katowicach. Tym razem muszą przeczytać dwie następujące książki:
  • Waldemar Cichoń: Jeśli się zgadzasz, zaszczekaj dwukrotnie! Część 1. Wyd. Żwakowskie, 2018
  • Liliana Bardijewska: Opowieści pokoleń czyli baśnie i legendy polskie. Wyd. Jedność, 2016.

Jeszcze raz naszym uczennicom gratulujemy zasłużonego sukcesu oraz życzymy kolejnych wrażeń czytelniczych smile.

Małgorzata Dziejma

Izabela Jaber

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
631000

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim