Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

        3 kwietnia w auli Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wlkp. odbyło się uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych. Przybyli na nie laureaci konkursów z całego województwa. Towarzyszyli im dumni opiekunowie, a często także członkowie rodzin.

160 laureatów otrzymało zaświadczenia - otwierające im drzwi do wymarzonych szkół - oraz nagrody książkowe. Na ręce nauczycieli, którzy pomagali swoim podopiecznym w osiągnięciu sukcesu, zostały złożone oficjalne podziękowania.

Z radością patrzyliśmy na wychodzących kolejno laureatów z “Piętnastki”: Natalię Bubieńczyk (matematyka i język polski), Maksymiliana Bednarza (język angielski) i Miłosza Łucyszyna (chemia).

Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w wybranych szkołach!

 

Dumne opiekunki:

 

Krystyna Kudlińska

Anna Bobin

Karolina Jakowiak

Magdalena Bajerowicz

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
343
Odsłon artykułów:
790032

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim