Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

      27 marca odbył się w Kostrzynie Finał Wojewódzki Lubuskiego Konkursu Recytatorskiego w ramach Programu Promocji Twórczości Dzieci i Młodzieży PRO ARTE dla uczniów klas IV - VI (drugiej kategorii wiekowej).

Wzięło w nim udział czterdzieścioro uczestników. Z ogromną przyjemnością możemy poinformować, że zaszczytny tytuł laureatki otrzymała Michalina Stala, uczennica klasy IV e. Warto zaznaczyć, że jury podjęło tę decyzję jednogłośnie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w kolejnych konkursach!

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
630992

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim