W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Muffinka. Akcja została zorganizowana na prośbę uczniów. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i wybrane dzieci wraz z rodzicami przygotowali wypieki. Chętni nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły kupowali słodkości podczas przerw lekcyjnych.

Za to działanie odpowiedzialni byli przedstawiciele SU, którzy sprawnie nadzorowali przebieg całej akcji. Słodkie babeczki z daleka pachniały i były bardzo smaczne. Niektórzy słusznie zauważyli, że tego dnia pogoda dopisała i wieczorem należałoby spalić spożyte kalorie. Tak więc wskazany był dłuuugi spacer.

Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za współpracę. Zapraszamy do Galerii zdjęć.

Koordynatorzy akcji:

Patrycja Saniuk, Małgorzata Gwizdowska