Polska

Polska

Gorzów Wlkp.

Gorzów Wlkp.

 

Biuletyn Informacji Publicznej

1 procent

 

 

Szkoła Ucząca Się

 

Global Scholars

Erasmus+

       W miniony piątek w naszej szkole obchodziliśmy Światowy Dzień Muffinka. Akcja została zorganizowana na prośbę uczniów. Wszystkie klasy stanęły na wysokości zadania i wybrane dzieci wraz z rodzicami przygotowali wypieki. Chętni nauczyciele, uczniowie, pracownicy szkoły kupowali słodkości podczas przerw lekcyjnych.

Za to działanie odpowiedzialni byli przedstawiciele SU, którzy sprawnie nadzorowali przebieg całej akcji. Słodkie babeczki z daleka pachniały i były bardzo smaczne. Niektórzy słusznie zauważyli, że tego dnia pogoda dopisała i wieczorem należałoby spalić spożyte kalorie. Tak więc wskazany był dłuuugi spacer.

Bardzo dziękujemy uczniom i rodzicom za współpracę. Zapraszamy do Galerii zdjęć.

 

Koordynatorzy akcji:

Patrycja Saniuk, Małgorzata Gwizdowska

 

 

Free Lightbox Gallery

Szukaj na stronie

Przeszukaj portal

Statystyka

Użytkowników:
4
Artykułów:
210
Odsłon artykułów:
631003

 

Szkoła Podstawowa nr 15 im. Wojska Polskiego w Gorzowie Wielkopolskim